Hudební skupina Gama

Hudební skupina Gama

Naše skupina vznikla v roce 1986 jako taneční a poslechová hudební formace. Od svého vzniku máme za sebou tisíce vystoupení v Čechách, na Moravě i v zahraničí při kterých jsme zajišťovali hudební program plesů, tanečních zábav, firemních i osobních večírků nebo svateb.

Hudební skupina Rendy

Při zúženém obsazení (klávesy a jedna nebo dvě zpěvačky) vystupujeme pod názvem RENDY. Zajistíme hudební produkci na komornějších firemních a soukromých akcích, svatbách a při dalších podobných příležitostech.

Repertoár a obsazení

Základ našeho převážně zpívaného repertoáru tvoří nejznámější české hity pop-music, světové evergreeny 50. - 90. let, oblíbené country melodie, ale i dechovka či moderní rockové skladby. Výběr písní pro každou naši produkci přizpůsobujeme požadavkům organizátora, ale také momentální náladě a přáním posluchačů. Také počet hudebníků můžeme pružně uzpůsobit prostorovým a finančním podmínkám organizátora a vystupovat v plném obsazení (dvoje klávesy, basová kytara a dvě zpěvačky) nebo v "komornější" sestavě (klávesy a jedna nebo dvě zpěvačky). Při zúženém obsazení vystupujeme pod názvem RENDY. Poslechněte si ukázky písní v našem podání.

Zvuková aparatura

Skupina GAMA je vybavena moderní a kvalitní zvukovou aparaturou. Používá nástroje a reprobedny firmy YAMAHA a pro umocnění vokálů velmi kvalitní procesor MX200 americké firmy Lexicon. Profesionální zvučení sálu provádíme pomocí stereofonního audio procesoru ULTRA-CURVE PRO DEQ2496 firmy Behringer, který dodává výslednému zvuku jasnost, plnost a brilanci a zajišťuje posluchačům kvalitní poslech, ať už hrajeme decentní poslechovou hudbu, lidové písně nebo moderní rockové skladby.

Hrajeme v obsazení

  • Jiří Rendla (Kapelník, klávesy, kytara a zpěv)
  • Eva Rendlová (Zpěv)
  • Romana Schovánková (Zpěv)

nahoru